فروش اقساطی پژو ۴۰۵ GLX

کسانی که تمایل به خرید خودروی «پژو ۴۰۵» جی ال ایکس دارند قادر هستند تا از شرایط ویژه فروش اقساطی کمپانی بزرگ «ایران خودرو» بهره مند گردند .

فروش اقساطی اتومبیل «پژو ۴۰۵» جی ال ایکس محصول شرکت خودروسازی «ایران خودرو» به وسیله خدمات مناسبی که شرکت وارنا خودرو در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد آسان تر و راحت تر شده است .

حال این شرکت مذکور (شرکت وارنا خودرو) برای فروش اقساطی اتومبیل «پژو ۴۰۵» جی ال ایکس جهت رفاه حال مشتریان عزیز شرایط ویژه ای را محیا نموده است .

به دلیل آنکه خودروی «پژو ۴۰۵» جی ال ایکس از محبوبیت بالایی نزد مشتریان بهرمند است شرکت «ایران خودرو» می خواهد فروش این خودرو را برای مشتریان راحتتر نماید .

«پژو ۴۰۵» خودرویی با کارایی بالا می باشد که از گذشته تا به امروز همراه مردم کشور ما بوده است.

این خودرو از قابلیت های بالایی برخوردار است و با توجه به بدنه محکم آن بسیار با دوام می باشد.  «۴۰۵ GLX» از موتور ۱۸۰۰۰سی سی بهره می برد ودر کنار دنده دستی نرم رانندگی را برای راننده آسان می کند.

موتور انژکتوری با مدیریت الکترونیکی موجب می شود خودرو با شتاب گیری مناسب سرعت خود را افزایش دهد.

پژو ۴۰۵ از دنده دستی بهره می برد و از ظاهری ساده برخوردار است. سادگی ظاهری خودرو در داخل کابین داخلی نیز دیده می شود. از لحاظ فنی این خودرو دارای شتاب ۱۱ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت می باشد.

موتور ۴ سیلندر ۸ سوپاپه

 

حجم موتور ۱۷۶۱سی سی

 

حداکثر قدرت ۹۷ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه

 

حداکثر گشتاور ۱۵۳ نیوتن متر در ۳۵۰۰ دور در دقیقه

 

جعبه دنده ۵ دنده دستی

 

شتاب ۰ تا ۱۰۰ ۱۱ ثانیه

 

حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر در ساعت

 

وزن ۱۱۸۳ کیلوگرم

 

اندازه (میلیمتر)

 

۴۴۰۸ طول – ۱۶۹۴ عرض – ۱۴۱۰ ارتفاع
فاصله بین دو محور ۲۶۷۰ میلیمتر

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید