فروش شرایطی پژو ۴۰۵ | PEUGEOT 405

یکی دیگر از اتومبیل هایی که خیلی وقت است در میان مردم ما جولان می دهد و البته کم هم نیستند کسانی که خواهانه خریدنش باشند خودروی «پژو۴۰۵» است .

خودروی «پژو ۴۰۵» خودرویی است که هم بدنه آن محکم است و از این رو امنیت بالایی دارد و هم اینکه کارایی های بسیاری دارد .

کمپانی «ایران خودرو» برای این محصول خود طرح فروش اقساطی را در نظر گرفته است که به موجب آن مشریان راحتتر می توانند این خودرو را خریداری نمایند و به دنبال آن فروش این خودرو برای کمپانی «ایران خودرو» نیز بالا می رود .

رانندگی کردن با خودروی «پژو ۴۰۵» جی ال ایکس بسیار نرم و راحت است چرا که دارای دنده دستی بسیار نرمی است و موتور آن ۱۸۰۰ سی سی است .

موتور انژکتوری با مدیریت الکترونیکی موجب می شود خودرو با شتاب گیری مناسب سرعت خود را افزایش دهد. تیراژه خودرو با ارائه خدمات مناسب فروش اقساطی «۴۰۵ GLX» را آسان کرده است.

پژو ۴۰۵ از دنده دستی بهره می برد و از ظاهری ساده برخوردار است. سادگی ظاهری خودرو در داخل کابین داخلی نیز دیده می شود. از لحاظ فنی این خودرو دارای شتاب ۱۱ ثانیه ای و حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت می باشد. تیراژه خودرو شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی ۴۰۵ GLX فراهم کرده است.

مشخصات فنی پژو ۴۰۵ :

با این که سال های از تولید پژو ۴۰۵ می گذرد هنوز هم این خودرو از محبوبیت بالایی برخوردار است از این رو تیراژه خودرو شرایط مناسبی را برای فروش اقساطی خودرو پژو ۴۰۵ را فراهم کرده است.  علت محبوبیت این خودرو مصرف سوخت بسیار مناسب و دوام بسیار بالای پژو ۴۰۵۵ می باشد که در ادامه می توانید مشاهده کنید. برای استفاده از شرایط اقساطی خودرو می توانید با تماس با نمایندگی های تیراژه خودرو و براورد قیمت پژو ۴۰۵ از شرایط مناسب تیراژه خودرو استفاده کنید.

موتور ۴ سیلندر ۸ سوپاپه
حجم موتور ۱۷۶۱سی سی
حداکثر قدرت ۹۷ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور در دقیقه
حداکثر گشتاور ۱۵۳ نیوتن متر در ۳۵۰۰ دور در دقیقه
جعبه دنده ۵ دنده دستی
شتاب ۰ تا ۱۰۰ ۱۱ ثانیه
حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر در ساعت
وزن ۱۱۸۳ کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) ۴۴۰۸ طول – ۱۶۹۴ عرض – ۱۴۱۰ ارتفاع
فاصله بین دو محور ۲۶۷۰ میلیمتر

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید