نباید مردم را از پژو ۴۰۵ و پراید محروم کرد

تداوم تولید اتومبیل های «پراید» و «پژو ۴۰۵» تا زمانی که مردم خواهانشان هستند و علاوه بر آن تا زمانی که هیچ جانشینی برای آن ها پیدا نشده است کماکان باقی خواهد ماند .

عبارت بالا جمله ای می باشد که معاون توسعه مدیریت منابع وامور استان های وزرات صنعت معدن و تجارت بیان داشته است .

بنابر گزارش ارائه شده توسط فارس :

نظر و دیدگاه آقای محمدرضا فیاض این است که جهت ساخت و تولید یک خودرو دو موضوع وجود دارد که اساس و اصل آن تولید را می سازد. آن دو اصل بیان شده عبارت اند از : کشش بازار و استاندارد .

آقای محمدرضا فیاض این دیدگاهشان را در خصوص متوقف نمودن خطوط تولید «پژو ۴۰۵» و «پراید» و در نشست خبری که با موضوع افتتاح برنامه ها و طرح های دهه مبارک فجر تشکیل گردیده بود اظهار نمود .

معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان داشت: پژو ۴۰۵ استانداردهای فعلی خودروی ایرانی را دارد و بازار هم نسبت به استفاده از آن تمایل نشان می‌دهد و تا زمانی که خودروی با این کلاس جایگزین نشده، نباید مردم را از آن محروم کرد.
وی تصریح کرد: بنابراین به محض اینکه دو خودرو با استانداردهای مناسب جایگزین پراید و پژو ۴۰۵ شود، ما آن را جایگزین می‌کنیم.

فیاض گفت: بنابراین تولید دو خودرو پراید و پژو ۴۰۵ ادامه می‌یابد.

وی گفت: در حال حاضر خودروی ۴۰۵ و پراید در نوبت درخواست خرید مردم است و مردم علاقه‌مند به استفاده از آن هستند، اما ما قطعاً باید تلاش کنیم خودروی خوب به جای آنها تولید و به بازار بیاید، ولی نمی‌توانیم به مردم بگوییم از آن استفاده نکنند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید